Albanian  SXAE-pk922 linjë prodhimi maskë mjekësore të disponueshme me tre shtresa, prodhues kinez

Procesi i pajisjeve
 Linja prodhuese e makinës me maskë aeroplan me shpejtësi të plotë, e cila prodhon maska u200bu200btë disponueshme të lakrës së veshit të disponueshëm, duke përfshirë përcjelljen automatike të lëndëve të para / prerjen e shiritave të urës së hundës / saldimin e maskave / palosjen / fuzionin tejzanor / formimin / prerjen e çarçafëve / automatikisht të kundërt maskën / përcjellja e fletëve të maskës / saldimit të lakut të veshit / shtrëngimit / automatikisht përcjelljes së produktit përfundimtar. Përcjellja automatike e lëndëve të para fold palosja automatike insert futja automatike e urës së hundës f shkrirja tejzanor e skajeve të çarçafëve → prerja e çarçafëve con Përcjellja e produktit gjysëm të gatshëm product Produkti gjysëm i gatshëm ndahet në dy kanale product Përcjellja e produkteve gjysëm të gatshme → gjysmë të gatshme produkti përmbyset wel Saldimi i brezit të veshit direction Drejtimi i brezit të veshit (nga brenda) output Prodhimi i përfunduar i maskës → Numërimi dhe grumbullimi (mund të vendoset në mënyrë arbitrare midis 1-100pc)
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -
1. specifikimet e maskës: maksimumi 4 shtresa, 175 mm * 95mm
2. Specifikimet e lëndës së parë: PPSB ---- 200mm * 36g, pëlhurë e shkrirë ---- 195mm * 28g, PPSB ---- 195mm * 18g, teli hundë ---- Tipi unik unik universale Parametrat kryesore :
 Lo lak i veshit të brendshëm ose të jashtëm opsional
Dimensions dimensionet e makinës: 6900 * 3600 * 2000mm
Weight pesha e makinerisë : 1900KG ⑷ specifikimi i maskës : 175 mm * 95 mm (të rriturit ⑸ ⑸ shpejtësia: mbi 90pc / min (të paktën 5500pc / orë) supply furnizimi me energji elektrike : AC 220V 50HZ 12KW pressure presioni i ajrit të kompresuar : 5 --- 7bar (Furnizimi i ajrit mbi 350L / min
Control Kontrolli PLC + funksionimi i ekranit me prekje, operacioni kinez dhe anglisht
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ----
ruaje te shendosh! maska u200bu200bmjekësore të disponueshme për përdorim pas dezinfektimit!
Coronavirus Wuhan. makine e maskuar për një fytyrë jo të endur. Pajisjet për prodhimin e maskave lidhëse. makine për krijimin e maskave kirurgjikale.

SX Automation Equipment Co., Ltd

Major Products: 

Fully Automatic Disposable Non-Woven Medical Mask Machine

Fully Automatic Screen Printing/Hot Stamping Equipment

Fully Automatic Heat Transfer/ Pad Printing Machine  

Fully Automatic Assembly Line

Fully Automatic Leak Detection Mechanism

Factory Address: No 379 ChangFeng Street, GuangMing New District, ShenZhen, GuangDong, China.


Contact: Lillian Zhang  (International Business Developer)

Tel 0086-13357135557

Whatsapp: +86 13357135557

Wechat: foreverDforever

Email: lillian@sxautomatione.com


Contact: Lisa (International Sales)

Email: lisa@sxautomatione.com

https://www.sxautomatione.com