Turkish  Çin SX Üretim süreci tam otomatik tek kullanımlık üç katmanlı tıbbi cerrahi maske makinesi


Satış sonrası servis ve Bakım:
1. Ekipmanın normal hareketli parçaları için, lineer rulmanların ve lineer kılavuz rayların en iyi üretim etkisini elde etmek için özel yağlayıcılarla yağlanması gerekir.
2. şimdi özel duruma göre, yüksek mukavemetli üretim maskeleri, kesme bıçağı her iki günde bir aşınma varsa kontrol edilmesi gerekir. Aşınma ise değiştirilmesi gerekir.
3. Dişli / zincir şanzıman parçası her yarım ayda bir gres ile yağlanmalı ve zincir gevşekliği açısından kontrol edilmelidir. Gevşekse, gerginliği ayarlayın.
4. Makineyi çalıştırmadan önce, kulak hattı makasının kulak halkasını hızlı bir şekilde kesip kesemeyeceğini manuel olarak kontrol edin.
Hassas parçalar:
Burun köprüsü kesici, sac şekillendirme kesici, kulak halkası makas. Bazı pnömatik parçalar (silindir, pnömatik parmak, solenoid valf vb.)
Şu anda özel dönemde kalite güvencesi:
Makinenin kalitesini garanti ediyoruz, makine
saatte en az 5.500 düzlem tek kullanımlık dokunmamış yüz maskesi. Uyumsuzluk durumunda, müşteri, makineyi aldıktan sonra bir ay içinde, müşterinin gereksinimlerini karşılamak için müzakere ettikten sonra iyileştirmeler önerebilir.
Makinenin müşterinin fabrikasına geldiği günden itibaren hesaplanır, çünkü mevcut koşullar altında makine aşırı yüklenebilir, garanti süresi üç aydır (makinenin normal çalışması). Makine, insan yapımı ve doğal afetler gibi faktörler nedeniyle hasar görürse, bakım maliyeti müşteri tarafından karşılanacaktır.
Şu anda, makine müşterinin fabrikasına geldiğinde teknisyenlerimizin kurulum yapmasını garanti etmek bizim için zor! Ama Çin'de her şey düzeldi ...
Makine için kurulum ve çalıştırma veya İngilizce çalıştırma talimatlarının nasıl yapılacağını göstermek için video sağlayabiliriz, ömür boyu her zaman teknik destek sağlıyoruz!

SX Automation Equipment Co., Ltd

Major Products: 

Fully Automatic Disposable Non-Woven Medical Mask Machine

Fully Automatic Screen Printing/Hot Stamping Equipment

Fully Automatic Heat Transfer/ Pad Printing Machine  

Fully Automatic Assembly Line

Fully Automatic Leak Detection Mechanism

Factory Address: No 379 ChangFeng Street, GuangMing New District, ShenZhen, GuangDong, China.


Contact: Lillian Zhang  (International Business Developer)

Tel 0086-13357135557

Whatsapp: +86 13357135557

Wechat: foreverDforever

Email: lillian@sxautomatione.com


Contact: Lisa (International Sales)

Email: lisa@sxautomatione.com

https://www.sxautomatione.com